Asmens duomenų apsauga


Kaip naudojami Jūsų asmens duomenys?

Jūsų asmens duomenys mums reikalingi užsakymo įvykdymui ir išsiuntimui. Mes nesiunčiame naujienlaiškių, o visą informaciją apie specialius pasiūlymus pateikiame savo socialiniuose tinkluose.

Jūsų pateikti asmens duomenys - vardas, pavardė, adresas, telefono numeris ir el.pašto adresas yra reikalingi užsakymo įvykdymui, sąskaitos išrašymui ir užsakymo išsiuntimui.

Informacija apie pardavimus yra išsaugoma mokesčių sumokėjimo tikslu, nes to reikalauja asmens pajamų mokesčių įstatymai.

 

Dalinimasis Jūsų asmens duomenimis

Mes dirbame su MB "Šopiteka", kurie ir suteikia mums elektroninės prekybos platformą, todėl Jūsų duomenys yra saugomi MB "Šopiteka" duomenų saugykloje.

Taip pat priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, mes naudojame Jūsų duomenis užsakymo išsiuntimui ir bendradarbiaujame su AB "Lietuvos paštu" bei UAB "Omniva LT".  Jūsų duomenys čia naudojami užsakymo išsiuntimui.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra nuorodų, nukreipiančių į kitas svetaines (pvz.: jeigu pasirinkote apmokėjimą PayPal). Mes neesame atsakingi už kitų svetainių asmens duomenų apsaugą. Kaip jie vykdo asmens duomenų apsaugą, Jūs galite sužinoti apsilankę jų informaciniuose šaltiniuose.

--------------------------------------------------------

Jeigu Jums dar liko neatsakytų klausimų, visada galite su mumis susisiekti elektroniu paštu sildovana@gmail.com arba telefonu +37067238107