ECO šildyklė „Gervuogė“

Hugo Frosch ekologiškos vandeniu užpildomos šildyklės pagamintos iš naujai sukurtos medžiagos, kurią sudaro daugiau nei 90 % atsinaujinančių organinės kilmės medžiagų. Šios medžiagos sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų – PVC (polivinilchlorido) ir plastifikatorių (ftalatų), todėl yra visiškai saugios naudoti. Draugiškos žmonėms ir aplinkai.

 

PRODUKTO SAVYBĖS

Firma: Hugo Frosch GmbH

Modelis: vandeniu užpildoma šildyklė „Gervuogė“

Išmatavimai: 19,5 x 31,5 cm

Talpa: 2 l

Svoris: 0,26 kg

Kilmės šalis: Vokietija

 

PREKĖS APRAŠYMAS

Ekologiška vandeniu užpildoma šildyklė „Gervuogė“

Nuo senų senovės šiluma buvo naudojama kaip efektyvi terapijos rūšis. Šilumos terapija suteikia skausmą malšinantį ir gydomajį poveikį. Todėl ši Hugo Frosch šildyklė puikiai tiks ne tik šaltiems vakarams, bet ir įvairiems negalavimams mažinti (šąlančios pėdos, pilvo, nugaros, sąnarių skausmai, raumenų patempimai, įvairūs sumušimai ir kt.).

Šildyklės užvalkaliukas yra malonus liesti, puikiai sulaiko šilumą. Pasiūtas iš minkšto, puraus audinio (100 % poliesteris). Užsegamas vandeniui atspariu užtrauktuku.

Išėmus šildyklę, užvalkaliuką galima skalbti 30° C temperatūroje. Pati šildyklė gali būti valoma minkštu, sausu skudurėliu.

 

Hugo Frosch šildyklės atitinka ASTM D 6866-12, TÜV saugumo ir kokybės standartus, CE atitinka Medicinos prietaisų direktyvą 93/42 EWG I klasė.

Vandeniu užpildomų šldyklių sandarumui suteikiama 2 metų garantija.

14.95€
13.16€