Šildyklė „Pelėda“

Vokiečių gamintojo šildyklės ir lietuvių menininkės LiVitos sukurto užvalkalo sąjunga – puikus kokybės ir rankų darbo derinys tiems, kam norisi dar daugiau šilumos. Hugo Frosch ekologiškos vandeniu užpildomos šildyklės pagamintos iš naujai sukurtos medžiagos, kurią sudaro daugiau nei 90 % atsinaujinančių organinės kilmės medžiagų. Šios medžiagos sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų – PVC (polivinilchlorido) ir plastifikatorių (ftalatų), todėl yra visiškai saugios naudoti. Draugiškos žmonėms ir aplinkai.

 

PRODUKTO SAVYBĖS

Firma: Hugo Frosch GmbH

Modelis: vandeniu užpildoma šildyklė „Pelėda“

Išmatavimai: 19,5 x 31,5 cm

Talpa: 2 l

Kilmės šalis: Vokietija (šildyklė), Lietuva (užvalkalas)

 

PREKĖS APRAŠYMAS

Nuo senų senovės šiluma buvo naudojama kaip efektyvi terapijos rūšis. Šilumos terapija suteikia skausmą malšinantį ir gydomajį poveikį. Todėl ši Hugo Frosch šildyklė puikiai tiks ne tik šaltiems vakarams, bet ir įvairiems negalavimams mažinti (šąlančios pėdos, pilvo, nugaros, sąnarių skausmai, raumenų patempimai, įvairūs sumušimai ir kt.).

Šildyklės užvalkaliukas – rankų darbo. Megztas iš 50 % Naujosios Zelandijos avių vilnos ir  iš 50 % šuns vilnos siūlų. Manoma, kad vilnos pluoštas atlieka natūralų mikromasažą. Jo metu organizme vyksta atstatomieji procesai, greičiau sveikstama, gerinama kraujotaka. Šuns vilna taip pat turi gydomųjų savybių. Malšina įvairius skausmus, ypač radikulito, gerina kraujo apykaitą.

Išėmus šildyklę, užvalkaliuką galima skalbti ne aukštesnėje kaip 30° C temperatūroje. Per karštame vandenyje skalbinys gali susitraukti. Pati šildyklė gali būti valoma minkštu, sausu skudurėliu.

 

Hugo Frosch šildyklės atitinka ASTM D 6866-12, TÜV saugumo ir kokybės standartus, CE atitinka Medicinos prietaisų direktyvą 93/42 EWG I klasė.

Vandeniu užpildomų šldyklių sandarumui suteikiama 2 metų garantija.


29.95€