BIO tekstilės ECO šildyklė „Vyšnia“

GO GREEN! Hugo Frosch vandeniu užpildomų šildyklių gamyboje pasuko dar vienu nauju keliu –  tarpusavyje puikiai suderino ekologiškas vandeniu užpildomas šildykles ir organinės medvilnės užvalkaliukus. Šildyklės pagamintos iš naujai sukurtos medžiagos, kurią sudaro daugiau nei 90 % atsinaujinančių organinės kilmės medžiagų. Šios medžiagos sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų – PVC (polivinilchlorido) ir plastifikatorių (ftalatų), todėl yra visiškai saugios naudoti. Be to, užvalkaliukai pasiūti iš 100 % organinės medvilnės (kbA), kurios gamybai suteiktas GOTS sertifikatas, garantuojantis bio (eko) standartų laikymąsi, gaminant šios serijos produktus.  


PRODUKTO SAVYBĖS

Firma: Hugo Frosch GmbH

Modelis: vandeniu užpildoma šildyklė „Vyšnia“

Išmatavimai: 14 x 20 cm

Talpa: 2 l

Svoris: 0,46 kg

Kilmės šalis: Vokietija

 

PREKĖS APRAŠYMAS

Ekologiška vandeniu užpildoma šildyklė „Vyšnia“

Nuo senų senovės šiluma buvo naudojama kaip efektyvi terapijos rūšis. Šilumos terapija suteikia skausmą malšinantį ir gydomajį poveikį. Todėl ši Hugo Frosch šildyklė puikiai tiks ne tik šaltiems vakarams, bet ir įvairiems negalavimams mažinti (šąlančios pėdos, pilvo, nugaros, sąnarių skausmai, raumenų patempimai, įvairūs sumušimai ir kt.). Saugios naudoti ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Šildyklės užvalkaliukas yra malonus liesti, puikiai sulaiko šilumą. Pasiūtas iš 100 % organinės medvilnės (kbA).

Išėmus šildyklę, užvalkaliuką galima skalbti 40° C temperatūroje. Pati šildyklė gali būti valoma minkštu, sausu skudurėliu.

 

Hugo Frosch šildyklės atitinka ASTM D 6866-12, TÜV saugumo ir kokybės standartus, suteiktas GOTS srtifikatas, CE atitinka Medicinos prietaisų direktyvą 93/42 EWG I klasė.

Vandeniu užpildomų šldyklių sandarumui suteikiama 2 metų garantija.

24.95€