Žaislas - šildyklė "Kasparas"

Hugo Frosch ekologiškos vandeniu užpildomos vaikiškos šildyklės pagamintos iš naujai sukurtos medžiagos, kurią sudaro daugiau nei 80 % atsinaujinančių organinės kilmės medžiagų. Šios medžiagos sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų – PVC (polivinilchlorido) ir plastifikatorių (ftalatų), todėl yra visiškai saugios naudoti ne tik suaugusiems, bet ir kūdikiams bei vaikams. 

 

PRODUKTO SAVYBĖS

Firma: Hugo Frosch GmbH

Modelis: vandeniu užpildoma šildyklė-žaislas „Kasparas“

Išmatavimai: 14x20 cm

Talpa: 0,8 l

Svoris: 0,16 kg

Kilmės šalis: Vokietija

 

PREKĖS APRAŠYMAS

Vaikiška ekologiška vandeniu užpildoma šildyklė-žaislas „Kasparas“

Dėl mažumo ir lengvumo bei žaismingo dizaino šildyklė taps tikru mažųjų žaidimų draugu. Išėmus šildyklę, su šia lėlyte namuose galima rengti tikrų tikriausius lėlių teatrus. Na o jei vakučiui sunku nusiraminti, greičiau užmigti šaltoje lovelėje ar skauda pilvelį, į užvalkaliuką įdėkite karštu vandeniu pripildyta šildyklę ir paduokite. Su draugu visada ramiau ir šilčiau. 


Šildyklės užvalkaliukas yra malonus liesti, puikiai sulaiko šilumą. Pasiūtas iš minkšto audinio (100 % poliesteris).

Išėmus šildyklę, užvalkaliuką galima skalbti 30° C temperatūroje. Pati šildyklė gali būti valoma minkštu, sausu skudurėliu.

 

Hugo Frosch šildyklės atitinka ASTM D 6866-12, TÜV saugumo ir kokybės standartus, CE atitinka Medicinos prietaisų direktyvą 93/42 EWG I klasė.


Vandeniu užpildomų šldyklių sandarumui suteikiama 2 metų garantija.

22.00€
12.95€