Klasikinė šildyklė „Švelnus bučinys“

Hugo Frosch siūlo aukštos kokybės klasikines vandeniu užpildomas šildykles, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurių pagrindą sudaro termoplastas. Šildyklių sudėtyje nėra plastifikatorių (ftalatų). Šildyklių gamybai taikomi griežti saugumo reikalavimai, todėl jos yra saugios naudoti.

 

PRODUKTO SAVYBĖS

Firma: Hugo Frosch GmbH

Modelis: vandeniu užpildoma šildyklė „Švelnus bučinys“
Išmatavimai: 33x20x50 (cm)

Talpa: 1,8 l

Svoris: 0,36 kg

Kilmės šalis: Vokietija

 

PREKĖS APRAŠYMAS

Klasikinė vandeniu užpildoma šildyklė „Švelnus bučinys“

Nuo senų senovės šiluma buvo naudojama kaip efektyvi terapijos rūšis. Šilumos terapija suteikia skausmą malšinantį ir gydomajį poveikį. Todėl ši Hugo Frosch šildyklė puikiai tiks ne tik šaltiems vakarams, bet ir įvairiems negalavimams mažinti (šąlančios pėdos, pilvo, nugaros, sąnarių skausmai, raumenų patempimai, įvairūs sumušimai ir kt.).

Šildyklės užvalkaliukas yra malonus liesti, puikiai sulaiko šilumą. Pasiūtas iš minkšto, puraus audinio (100 % poliesteris).

Išėmus šildyklę, užvalkaliuką galima skalbti 30° C temperatūroje. Pati šildyklė gali būti valoma minkštu, sausu skudurėliu.

 

Hugo Frosch šildyklės pagamintos laikantis Didžiosios Britanijos LST 1970: 2012 standarto, atitinka TÜV saugumo ir kokybės standartus, CE atitinka Medicinos prietaisų direktyvą 93/42 EWG I klasė. 

Vandeniu užpildomų šldyklių sandarumui suteikiama 2 metų garantija.


26.00€
19.95€